Sabaton.cz

Fan akce - Praha a Zlín

Autor: | 28. 01. 2015 22:47 | 1035 zobrazení |

Začínají se nám kupit nápady, co podniknout na show. Což je super, tak je vezměte za své (aspoň první řady).

PRAHA: přineste si s sebou malou českou vlaječku. Vytáhneme je během Far From the Fame.
INICIACE ZAHRÁNÍ 1648. Pokud chcete, aby zazněla, přineste si s sebou kartu s nápisem 1648. Až bude Joakim dávat na výběr, můžeme je prostě zvednout.
Pokud nechcete Zlínu brát vtip s krtečkem, ale chcete je přinést. Provedu jejich sbírku před halou a ve Zlínu je předám ....můžete přidat nějaký vlastní vzkaz.

ZLÍN: během závěrečné děkovačky zavalíme kapelu čímkoliv s logem krtečka. Když se objeví aspoň jedny ponožky, bude to fajn.
Pokud budete mít pocit, že krtečkem nedohodíte (přeci jen se všichni do první řady nevejdeme). Budu po konci show čekat úplně vepředu u pódia se sbírkou a pak je předám Klidně k nim tak můžete přišpendlit nějaký vzkaz.

Pokud se ptáte, proč zrovna tohle rozhození u měst. Tak je to převzaté z příspěvků a bude dobře, když se obě akce budou lišit. Vlaječky ve Zlíně už nebudou takové překvápko, no a Zlíňáci přišli první s nápadem na krtečka (tak Pražáci snad nebudou sobci a nenechají si všechny vtipy pro sebe). Asi uznáte, že obojí bude vypadat mnohem líp, když to bude trochu "hromadné".

Nicméně jakékoliv komentáře do příspěvků.

Komentáře

Přidat komentář

Martina 07. Feb. 2015 01:20
Taky berem vlajky. už je nás šest :D
Martin 02. Feb. 2015 23:06
na www.kupuj-pradlo.cz mají ponožky s Krtečkem. Osobní odběr na metru Budějovická ( směr MÚ Praha 4 )nebo přes e-shop.
Jana 02. Feb. 2015 20:44
Vlajky berem, snad nebudeme v Praze jediné dvě :-)
Created by Sabra & Golem ©2015