Sabaton.cz

Vznik Krtek Battalionu

Autor: | 12. 02. 2015 20:24 | 2633 zobrazení |

Vznik oficiálniho fan klubu byl plánován dlouhou dobu. Napřed jsme chtěli spustit nové stránky (a od toho nás snad dělí jen pár dní), ale události ve Zlíně daly všemu nový směr.

Battaliony jsou tzv. tvrdé jádro fanoušků a fungují po celém světě. Náš pojmenoval přímo Joakim, ikdyž asi trochu nevěděl, co dělá =)

Hlavním cílem je pořádání společných akcí, výroba triček nebo teď aktuálně přívěsků. Doufáme, že díky existujícímu klubu se třeba povede pořádat autogramiády nebo večírky pro jeho členy, ale taky se bude lépe komunikovat s pořadateli obecně.

Protože nebyl čas vytvořit žádnou stránku klubu. Fungujeme jako skupina na FB, ale pokud si nechcete účet zřizovat není to problém. Budete sice trošku omezení v komunikaci, ale chceme zřídit informační dopisy, které budou o všem informovat s předstihem.

Chceme eliminovat anonimitu, kterou mají právě třeba účty na FB. Proto pro regstraci vyžadujeme několik údajů. Jméno, kontaktní email, datum narození (některé akce bohužel mohou být jen pro zletilé, ale bude jich minimum), adresu - stačí město, cheme mít přehled o rozložení sil a také to pomáhá u stejných jmen.

Tyto informace zašlte na email KrtekBattalion@email.cz

Pokud máte účet na FB zažádejte také o připojení ke skupině

https://www.facebook.com/groups/869141656439261/

Pokud se Vaše přezdívka hodně liší od jména, prosím uveďte jí v emailu.

Pokud na FB nejste, napište mi do emailu, že chcete dostávat informace pouze emailem. Nemusíte se bát spamu, nemáme na to ani čas, ani chuť. Email přjde opravdu jen pokud se bude dít něco zajímavého nebo se bude dohadovat nějaká objednávka.

Komentáře

Přidat komentář

Anwi 13. Feb. 2015 22:31
Aspoň to není tradičně Czech Battalion =D
MadFan 13. Feb. 2015 12:51
No to je možné, že by nás zloušel...je pro každou špatnost :-D Ale souhlasím, že jméno i s historkou je super ;-)
Linda 13. Feb. 2015 12:10
Jen aby to nedopadlo tak, že bude zkoušet, kam až zajdeme .... to by se mohlo zvrhnout.
Ne, za jméno Battalionu jsme vděční. Dříve nebo později by bylo nutné nějaké hledat a takhle to je s pěknou historkou =)
MadFan 12. Feb. 2015 23:12
Měli bychom Joakima varovat, ať si dává pozor na to co říká, protože se chytneme skoro všeho... :D
Created by Sabra & Golem ©2015